Nauczyciele i asystenci V edycja -

Szkoła terapii czaszkowo-krzyżowej biodynamicznej
V edycja

Szkoła terapii czaszkowo-krzyżowej biodynamicznej
V edycja

Nauczyciele i asystenci V edycja

Nauczyciele

W Szkole uczą brytyjscy i polscy nauczyciele terapii cranio biodynamicznej a towarzyszą im polscy asystenci – praktycy terapii czaszkowo-krzyżowej.
Zapewniamy tłumaczenie ustne na język polski przez cały czas trwania kursu przez tłumacza z dużym doświadczeniem w tłumaczeniu kursów specjalistycznych dla terapeutów różnych metod.

Michael Kern
Nauczyciel, właściciel CTET

Michael jest jednym z najbardziej znanych terapeutów czaszkowo-krzyżowych na świecie, osteopatą i naturopatą. Autor wysoko cenionej książki “Mądrość ciała”. Jest przedstawicielem podejścia biodynamicznego. Wspołzałożył wraz z Franklynem Sillsem szkołę CTET w Londynie. Spędził wiele lat w Azji studiując u czołowych nauczycieli buddyjskich.

Tracy Evans
Nauczycielka

Tracy zanim została terapeutką czaszkowo-krzyżową, studiowała aktorstwo, pracowała jako modelka i prowadziła warsztaty dotyczące ruchu i świadomości przestrzennej. Przez 12 lat była dyrektorką brytyjskiej CTET akredytującej i certyfikującej naszą Szkołę. Nauczycielka z powołania, od ponad 16 lat uczy cranio na całym świecie z niezwykłą pasją.

Joanna Czarny
Założycielka i Dyrektorka ECT, nauczycielka i koordynator szkolenia 

Z wykształcenia jestem filozofem, z pasji terapeutką traumy. Specjalizuję się w terapii czaszkowo-krzyżowej i terapii traumy metodą Petera Levine’a Somatic Experiencing®. Jestem pierwszą w Polsce osobą, która z sukcesem łączy te podejścia. Ciągle się uczę w Polsce i zagranicą, poszerzam wiedzę o różnych metodach pracy z traumą i funkcjonowaniu układu nerwowego. Pracuję terapeutycznie od 2009 r, mam doświadczenie w pracy z noworodkami, dziećmi, dorosłymi a także ze zwierzętami. Od 13 lat tańczę tango, uwielbiam czytać książki i oglądać filmy o gotowaniu. Prywatnie jestem w szczęśliwym związku i mam 3 dzieci.​

Natalia Danielczyk
Nauczycielka Anatomii Biodynamicznej

Jestem terapeutą czaszkowo-krzyżowym i pracuję w modelu biodynamicznym. Ukończyłam dwuletnie szkolenie w Europejskim Centrum Terapii, w tej szkole tłumaczę też zajęcia i skrypty dla studentów. Poza tym od 11 jestem nauczycielem Techniki Alexandra, kolejnej pięknej metody pracy nad bardziej świadomym byciem i życiem. Posiadam dyplom fizjoterapeuty, co w bardzo pomocny sposób gruntuje moją wiedzę o ludzkim ciele. Ukierunkowałam się na pracę poprzez ciało, ponieważ przez nie przemawia cała dostępna nam mądrość i siła kierująca nas do zdrowia i pełnego życia, wystarczy słuchać. Stale zgłębiając wiedzę nie przestaję być ciągle na nowo zafascynowana tym, co odkrywam. Lubię się uczyć i bardzo chętnie uczę innych.​

Asystenci

Małgorzata Kubicka – Sobkowiak
Asystentka

Jestem terapeutką czaszkowo-krzyżową w ujęciu biodynamicznym. Absolwentką I edycji w ECT. Uczyłam się z Sheilą Kean, Michaelem Kernem, Tracy Evans oraz Joanną Czarny. Z wykształcenia jestem pedagożką, co bardzo ułatwia mi kontakt z najmłodszymi pacjentami. Od 2000 roku w swojej pracy mam styczność z drugim człowiekiem. To doświadczenie pozwala mi coraz bardziej poznawać siebie samą. Jestem miłośniczką holistycznej pracy z ciałem. W terapii craniosacralnej fascynuje mnie odczuwanie zdolności ciała do samoregulacji i możliwość obserwowania zmiany. Na co dzień można mnie spotkać w moim gabinecie w Lesznie.
Prywatnie jestem w długoletnim związku z miłością mojego życia, mamą 5-letniego Feliksa i 7-letniego Maksa.